BLAST PRO SERIES ESPORTS PR IN TURKEY - Gaming in Turkey
Gaming in Turkey is Gaming Consultation & Marketing Agency. We are offering marketing services specifically tailored for gaming companies.
esports, esports organization, esports in turkey, esports in turkey 2018, esports agency, esports pr, game pr, esports pr in turkey, game pr in turkey, game agency, gaming agency
19687
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-19687,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
Category
CAMPAIGN, EVENTS & E-SPORT
Tags
esports, esports agency, esports in turkey, esports in turkey 2018, esports organization, esports pr, esports pr in turkey, game agency, game pr, game pr in turkey, gaming agency
About This Project

BLAST Pro Series esports PR in Turkey. As Gaming in Turkey the only Game Agency in Turkey, we are very powerful at special game PR and esports PR campaigns from online PR to offline PR. We know how to create press releases, how to service to game media and how to service all media. You can see examples of biggest esports organization in Turkey BLAST Pro Series campaigns as online and offline results. (Those are only a few examples to show you)
 

BLAST Pro Series Nedir? BLAST Pro Series, global Espor turnuvaları arasında en yeni ve en çok ilgi çeken turnuvalardan biridir. CS: GO BLAST Pro Series, dünyadaki en iyi espor takımlarını bir araya getirerek bir turnuva formatında oyunun ve takımların hayranlarına sunan bir organizasyondur. Tüm format canlı olarak TV ve dijital medyadan dünayaya ulaştırılır ve en iyi canlı CS:GO deneyimini seyirciyi yaşatır.
 

Dünyanın en büyük 6 CS:GO espor takımını bir araya getiren BLAST Pro Series turnuvasının ilki Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yapıldı. Danimarka ulusal kanalından canlı yayınlanan etkinlik, aynı anda Twitch TV’de 20 farklı kanalda, 16 farklı dilde, anlık 2.5 milyon seyirciye ulaştı. Tüm dünyada toplamda 275 milyon eve giren BLAST Pro Series’in Finalini sadece Twitch’te aynı anda 392.000 kişi izledi. Dijital dünyada 60.000.000 Sosyal Medya erişimine ulaşan organizasyon, tüm medyada 818.000.000 potansiyel erişime ulaştı. Yayınlandığı ulusal kanallarda Eurovision ve Olimpiyat oyunlarının reytingini geçen BLAST Pro Series, İstanbul ayağı ile rekorları kırmak için geliyor! Sanırız artık herkes BLAST Pro Series Nedir sorusunun cevabını biliyor.
 

Video oyunları endüstrisinde nesiller boyu video oyunlarını kapsayan en popüler oyunlardan biridir. 1999 yılında geliştirildi ve her türden oyuncuya hitap etmek için geliştirilmeye devam ediyor. Oyun, izlenmesi ve takip etmesi kolay, büyük kitlelere eğlenceli bir içerik sunar. CS: GO, büyümekte olan ve dünya ile bağlantılı bir espor hayran kitlesine hitap ediyor.
 

 BLAST Pro Series esports PR in Turkey.