Turkey’s one of the most popular MMORPG Online games Black Desert Online started to work with Turkey’s Gaming Agency Gaming in TURKEY | MENA | EU and Brandworks for Game PR and Media Relations. From now on, we will serve and prepare all press releases of Black Desert Online. Let’s share the first Black Desert press release with this great news and partnerships.

Black Desert Online - Gaming In Turkey Partnership - 01
Black Desert Online, Gaming in Turkey Game PR

Black Desert Online Comes To Steam With Massive Update!

MMORPG game Black Desert Online preparing for release on Steam on Thursday, May 17, 2017. After the game, facing intense interest, Turkey and the MENA region, which will launch its sixth server makers to serve the Pearl Abyss will share the joy of Ramadan with 8 players with a new event.

The Black Knight, the Class 3, which the athletes await with excitement, will compete with the Mystic and Striker’s Giant Update.

With the special events in the month of Ramadan, the sky will be “Moon Star”.

Using its own graphics engine Black Desert Engine, Black Desert Online continues to evolve and expand with released patches, the most different and advanced game of its kind. The patch, which will be released on Thursday, May 17, is by far the biggest patch to be published by Pearl Abyss.

Prepare for Steam!

Since the day it was launched, Steam is the leader of the most interesting topics of the players, and Pearl Abyss company answers with this patch and at the end of the game, it meets Turkish players through Steam. However, it should be noted that both existing servers and the Steam server will be in the same environment, so both Steam users and existing users will be able to play on the same servers.

New Host Olvia!

Along with the new Olvia server to be added with Steam, there is already room for new players to live in for the players who are in the game. Olvia server Black Desert Online’s 6th Server continues to grow as we understand it.

Special Events for Ramadan

Black Desert Online’s producer company Pearl Abyss shows new activities that bring great importance to the month of Ramadan. Steam is exciting for new users, and the company has 8 new events for existing users, including 3 new characters, in-game, and promotions.

Sky Moon Stars!

Another surprise made by Pearl Abyss is that the Moon, which emerged during the month of Ramadan, appears in the form of a “Turkish Flag” as Ay Yıldız. Especially this issue is the most obvious indication that the company values the Turkish players seriously.

TR: Türkiye’nin en popüler MMORPG oyunlarından Black Desert Online Oyun PR çalışmaları için, Türkiye’nin tek 360 derece hizmet veren oyun ajansı Gaming in TURKEY | MENA | EU ve Brandworks ile yollarını birleştirdi. Bundan böyle Black Desert ile ilgili basın yansımalarını, haberleri Gaming in TURKEY | MENA | EU oyun sektörüne ve medyaya servis edecek, içerikleri hazırlayacak. Biz sözü fazla uzatmadan ilk Black Desert haberini de buradan paylaşmış olalım ve hayırlı olsun diyelim.

Black Desert Online Devasa Güncellemesi ile Birlikte Steam’e Geliyor! Tüm dünyada yeni nesil MMORPG oyunu olarak milyonlara ulaşan ve çok kısa zamanda Türkiye’nin en çok oynanan MMORPG oyunu Black Desert Online, 17 Mayıs 2018 Perşembe günü Steam’de de yayınlanmaya hazırlanıyor. Oyuna yönelik yoğun ilgi sonrasında, Türkiye ve Orta Doğu bölgesine hizmet veren sekizinci sunucusunu devreye alacak olan yapımcı Pearl Abyss, Türkiye’ye özel etkinliklerine de çok önem veriyor!

Ramazan coşkusunu 8 yeni etkinlik ile oyuncularıyla paylaşacak olan Black Desert Online, oyuncuların heyecanla beklediği 3 sınıf olan Kara Şövalye, Mistik ve Striker’ı devasa bir güncelleme ile oyuna getiriyor. Ramazan ayına özel etkinlikler ile birlikte gökyüzü “Ay Yıldız” olacak.

Black Desert Online, Gaming in Turkey Game PR - 02

Kendi grafik motoru Black Desert Engine’i kullanarak türünün en farklı ve gelişmiş oyunu hâline gelen Black Desert Online, yayımlanan yamalar ve güncellemeler ile gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. 17 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan yama ise şu ana kadar Pearl Abyss tarafından yayınlanacak en büyük yama olma özelliğini taşıyor.

Black Desert Online Devasa Güncellemesi ile Birlikte Steam’e Geliyor!

Steam’e Hazırlanın!

Açıldığı günden bu yana oyuncuların en çok merak ettiği konuların başında gelen Steam konusu Pearl Abyss firmasının bu yaması ile birlikte cevap buluyor ve Black Desert Online Steam üzerinden Türk oyuncular ile buluşuyor. Fakat burada dikkat çekilmesi gereken bir diğer konu, hali hazırda var olan sunucular ile Steam sunucusunun aynı ortamda olacak olması. Hem Steam kullanıcıları hem de var olan kullanıcılar oyunu aynı sunucular üzerinde oynayabilecek.

Steam Linki: https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_Online/

Farklı oyun gruplarında konuşulan Black Desert Online’ın Steam’e gelişi, yeni oyuncuları beraberinde getirirken sunucularla ilgili sıkıntıları arttıracak mı diye düşünebilirsiniz. Bu soruya da Pearl Abyss ekibi yepyeni bir sunucunun haberini oyuncularıyla paylaşıyor.

Yeni Sunucu Olvia!

Pearly Abyss ekibi, Steam açılışıyla birlikte hali hazırda oyunda olan oyuncuların sıkıntı yaşamaması ve yeni gelecek olan kullanıcılara yer açılması için Olvia sunucusunu hazırlıyor. Olvia sunucusu, Black Desert Online’ın 8. sunucusu olarak bu büyük evrene dahil oluyor. Black Desert Online, sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Black Desert Online Devasa Güncellemesi ile Birlikte Steam’e Geliyor!

Ramazan Ayına Özel Etkinlikler

Black Desert Online yapımcı firması Pearl Abyss, Ramazan ayına büyük önem verdiğini, getireceği yeni etkinlikler ile gösteriyor. Hali hazırda oyun içinde var olan etkinliklere ek olarak bu özel ay için oyunculardan gelen öneri ve fikirler değerlendirildi ve yepyeni içerikler yamaya eklendi. Yeni kullanıcıları Steam ile heyecanlandıran firma, var olan kullanıcılarını ise hem 3 yeni karakter hem de oyun içi ve mağazaya özel kampanyalar dahil olmak üzere 8 yeni etkinlik ile karşılıyor. Black Desert Online dünyasındaki bitmeyen eğlence ve aksiyon, Ramazan ayı boyunca katlanarak devam edecek gibi gözüküyor.

Gökyüzü Ay Yıldız!

Black Desert Online’da sürprizler bitmiyor! Yapımcı firmanın yaptığı diğer bir sürpriz ise Ramazan ayı boyunca geceleri ortaya çıkan Ay’ın, Ay Yıldız sembolü ile “Türk Bayrağı” formunda geceyi aydınlatacak olması… Özellikle bu değişiklik, Black Desert Online ekibinin Türk oyunculara verdiği değerin en belirgin göstergesi olarak görülmekte. Black Desert Online içinde maceradan maceraya koşarken, geceleri gökyüzünün o büyüleyici görüntüsüne göz atmayı unutmayın!

Black Desert Online Hakkında
Koreli oyun şirketi Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com
Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için: https://www.facebook.com/playblackdesertTR/